Компресорний інгалятор Gamma Home дозволяє проводити інгаляцію вдома. Прилад можна замовити онлайн на сайті для лікування різних хвороб. Таких як: кашель, застуда, пневмонія, бронхіт, ларингіт, астма та інші.
Ліки ефективно проникають у легені пацієнта за рахунок дрібних частинок аерозолю. Інгалятор Gamma Home має оптимальну швидкість розпилення та тихо працює. Перемикач дозволяє встановити потрібну швидкість потоку, яка підходить пацієнту.
Інгалятор компресорний Gamma Home має такі характеристики:
- розмір частинок аерозолю: 2,44 мкм (цей розмір гарантує глибоке проникнення препарату в легені та бронхи);
- регулювання швидкості розпилення за допомогою перемикача: від 0,2 мл/хв (клапан знаходиться в закритому положенні) до 0,36 мл/хв (клапан відкритий);
- рівень шуму приладу під час роботи: 58 дБ;
- найкраще підходить для інгаляції дитині;
- об'єм чаші для ліків: 8 мл;
- експлуатація в режимі: 30 хв. роботи, 30 хвилин паузи;
- інгалятор працює від стандартної електромережі 220 Ст.
Купити компресорний інгалятор із доставкою в Україні
На сайті вказано вартість компресорного інгалятора Gamma Home у повній комплектації. До неї входить:
- інгалятор;
- повітряна трубка;
- маска дитячого розміру;
- посібник користувача;
- талон на гарантійне обслуговування.
Гарантія на пристрій 2 роки. Бренд Gamma має мережу сервісних центрів в Україні. Завдяки чому клієнт може обслуговувати інгалятор під час гарантійного періоду та після нього.
Доставка замовлення можлива в різні міста України: Полтава, Вінниця, Черкаси, Житомир, Суми, Кропивницький, Миколаїв, Чернігів, Кременчук, Біла Церква, Кам'янське, Бровари, Херсон, Київ, Харків, Кривий Ріг, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Одеса, Хмельницький, Дніпро.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Залишковий обсяг інгаляційного розчину | 0.8 мл |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 8 мл |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.2 мл/хв |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Середній розмір часток аерозолю | 2.44 мкм |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Комплектація | |
| Загубник | Так |
| Запасні фільтри для інгалятора | 0 шт. |
| Кількість розпилювачів | 1 шт. |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Ні |
| Маска інгаляційна доросла | Ні |
| Насадка для носа дитяча | Ні |
| Насадка для носа доросла | Ні |
- Ціна: 1 060 ₴




