Легка, зручна лава для душу, що має захисне полімерне покриття. Призначена для людей, яким потрібно перебувати в сидячому положенні в душі, або для безпеки купання дітей.
Функції:
- Полегшує прийняття душу для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Ширина лави – 69 см, глибина – 34,5 см;
- Регулювання ширини кріплення – від 39 до 64 см;
- Максимальне навантаження – 100 кг;
- Має захисне полімерне покриття;
- Встановлюється на краї ванної та фіксується затискачами;
- Виготовлена з нековзного та нетоксичного пластику;
- Дренажні отвори для стоку води дозволяють легко очищати поверхню лави.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований відповідно до вимог законодавства України і має всі необхідні документи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 35 см |
| Ширина сидіння | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴



