Новинка

Небулайзер інгалятор 2В Ultra Comfort
1 213 ₴
- В наявності
- Код: 2B Неб Ultra
+380 (67) 371-15-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Небулайзер 2В Ultra Comfort
Компресорний небулайзер призначений для успішної профілактики та лікування астми, алергії у стаціонарних та домашніх умовах. Компресорний небулайзер призначений для ефективної доставки ліків до верхніх та нижніх дихальних шляхів легень. Він створює потік повітря, що проходить прозорою трубкою від небулайзера. Коли повітря потрапляє в розпилювач, він перетворює призначені ліки на аерозольний туман.
Небулайзер має компактний розмір та ручку для перенесення чи транспортування: його дуже комфортно брати у дорогу.
Основні переваги:
- Висока ефективність розпилення.
- Дрібний розмір елементів аерозолю.
- Аксесуари не містять латексу.
- Низький рівень шуму.
- Керується однією кнопкою.
- Компактний розмір небулайзеру.
- Найбільша комплектація.
- Небулайзер має місце для зберігання електричного шшнуру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 6 мл |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.2 мл/хв |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Середній розмір часток аерозолю | 0.5 мкм |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Комплектація | |
| Загубник | Так |
| Запасні фільтри для інгалятора | 5 шт. |
| Кількість розпилювачів | 1 шт. |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа доросла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴



