2B Пластир на тканинній бавовняній основі, 300 шт
Пластирі першої допомоги нестерильні, призначені для використання в якості зовнішнього антисептичного перев'язувального та захисного засобу при дрібних пошкодженнях шкіри - невеликих порізах, саднах, подряпинах, потертостей та інше. Для широкого застосування в побуті, на відпочинку, в поїздках, при активному відпочинку і т.п.
Пластири на тканинній бавовняній основі 2В дозволяють шкірі дихати, що прискорює загоєння.
Основні особливості продукту:
Гіпоалергенний клей підходить для чутливої шкіри, не викликаючи алергії і роздратування після використання
Мікроперфорована основа відмінно пропускає повітря й вологу
Дозволяють шкірі дихати, що прискорює загоєння ран
Знімається легко, безболісно, не залишаючи слідів клейової маси на шкірі
Підходить для тривалого носіння, не викликає дискомфорту при використанні
Захисні подушечки абсорбують кров та ексудат, не прилипаючи до ранки
Водостійкі
Параметри:
Великі набори пластирів по 300 смужок.
Розмір виробу 19*72 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пластиру | Бактерицидний |
| Довжина | 7.2 см |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 300 шт. |
| Основа | Тканинна |
| Стерильні | Ні |
| Фасовка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 1.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 296 ₴



