Новинка

Стілець для душу зі спинкою Nova B9020, Nova Тайвань
2 639 ₴
- В наявності
- Код: B9020
+380 (67) 371-15-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для душу зі спинкою Nova B9020
Стілець для душу зі спинкою Nova полегшує прийняття душу для літніх людей, людей із порушеннями опорно-рухового апарату. Легкий зручний стілець має спинку для додаткової підтримки. Має полімерне захисне покриття.
Функції
- Полегшує прийняття душу для літніх людей і людей із порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Виготовлений із нековзного та нетоксичного пластику;
- Рама виготовлена з анодованого алюмінію з полімерним покриттям;
- Має наконечники присоски для більшої стійкості стільця;
- Регулювання за висотою — від 35 до 41 см;
- Кут розташування ніжок запобігає перекиданню.
- Спинка та сидіння вигнутої форми для збільшення комфорту;
- З боків сидіння є отвори для рук для полегшення підіймання зі стільцями та його перенесення;
- Дренажні отвори для стікання води дають змогу легко очищати поверхню лави;
- Ширина сидіння — 49,5 см;
- Глибина сидіння — 38 см;
- Висота спинки — 35 см;
- Максимальне навантаження — 150 кг.
- Гарантия на изделие – 1 год.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований відповідно до вимог законодавства України та має всі необхідні документи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Ширина сидіння | 49.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴


