
Лавка для душу Nova з бильцями N9201, Nova Тайвань
2 139 ₴
- В наявності
- Код: N9201
Лавка для душу Nova з бильцями N9201
Легка, зручна лава полегшує прийняття душу для літніх людей і людей із порушеннями опорно-рухового апарату. Встановлюється на краї ванної та фіксується затискачами. Виготовлена з нековзного та нетоксичного пластику, а антиковзна гумова підкладка покращує безпеку та захищає поверхню ванни від подряпин. Має полімерне захисне покриття. Дренажні отвори для стікання води дають змогу легко очищати поверхню лави. Має багатофункціональні заглиблення для мила, мочалки. Є поручні для додаткової зручності.
Функції
- Полегшує прийняття душу для літніх людей і людей із порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Ширина сидіння — 78 см;
- Регулювання ширини — 45-71 см;
- Глибина сидіння — 38,5 см;
- Максимальне навантаження — 150 кг;
- Вага виробу — 3,1 кг. — 1 рік.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований відповідно до вимог законодавства України та має всі необхідні документи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Глибина сидіння | 38.5 см |
| Ширина сидіння | 78 см |
- Ціна: 2 139 ₴



