Характеристики Gamma Control:
- LCD дисплей, розмір 51 х 61 мм. Великий рідкокристалічний дисплей з великими цифрами дозволяє використовувати прилад людям з поганим зором. Екран розташований вертикально, з нахилом, що дозволяє використовувати прилад, при необхідності, у стані лежачи.
- FUZZY LOGIC технологія - інтелектуальна функція, яка, подібно до лікаря, керує процесом вимірювання, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача; При вимірі автоматично визначається ступінь накачування манжети, запобігаючи її перекачуванню, що дозволяє провести вимір максимально комфортно та швидко;
- IHD+ технологія – передова технологія виявлення аритмії на ранній стадії. На виявлене порушення серцебиття в процесі вимірювання вкаже індикатор "серце".
- Функція усереднення 3-х вимірювань для отримання об'єктивної величини АТ. Лікарі рекомендують аналізувати середнє значення 3 послідовних вимірів, зроблених з інтервалами у 2-3 хвилини. Ця функція автоматично розрахує середнє значення даних вимірювань і збереже їх у пам'яті приладу.
- Пам'ять на 90 вимірів для кожного з двох користувачів (всього 180 вимірів). Нема потреби вести "Щоденник вимірювань" від руки. Усі дані зберігаються в пам'яті приладу з фіксацією дати та часу вимірювання.
- Класифікація результату виміру відповідно до норм ВООЗ. Аналіз виконаного вимірювання відповідно до норм ВООЗ відображається на рівні колірної шкали, розміщеної вздовж лівої сторони екрана. Це швидкий та якісний аналіз, що дозволяє миттєво оцінити стан користувача.
- Функція автоматичного вимкнення через 1 хвилину бездіяльності тонометра. Ця функція заощаджує заряд батареї;
- Звуковий сигнал у процесі вимірювання дублює частоту серцевих скорочень користувача, що дозволяє стежити за ритмічністю пульсу. Довгий сигнал повідомить про закінчення вимірювання.
- Прямокутна манжета, розмір 22-36 см. Еластична камера манжети розрахована на максимальний тиск – 300 мм рт. ст., довговічна. На текстильній стороні манжети нанесено рекомендації для правильної фіксації та розташування манжети на руці;
- Кабель TYPE-C (у комплекті). Для проведення вимірювання від мережі використовуйте адаптер мобільного телефона (5V, 6V);
У комплекті Gamma 4Gen Control:
- Тонометр Gamma 4Gen Control;
- Манжета 22-36 см;
- Кабель TYPE-C;
- Cумка - футляр для дбайливого зберігання;
- Елементи живлення;
- Гарантійний талон та інструкція.
Гарантійний термін – 5 років на прилад, 1 рік на манжету.
Тонометри Gamma 4Generation (4Gen) - тонометри 4-го покоління, що поєднують сучасні технології та простоту використання. Доступний інтерфейс та технологічні рішення спрямовані на комфорт користувача. Точність вимірювання забезпечена удосконаленим процесором та електронікою. Інтелектуальна функція FUZZY LOGIC у парі з потужним компресором контролює необхідний рівень тиску у манжеті та забезпечує довговічний строк роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Ні |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Індикатор руху | Ні |
| Висота дисплея | 61 мм |
| Годинник | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 180 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
| Ширина дисплея | 51 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 138 мм |
- Ціна: 1 144 ₴




