
Тонометри Gamma 4Generation (4Gen) - тонометри 4-го покоління, що поєднують сучасні технології та простоту використання. Доступний інтерфейс та технологічні рішення спрямовані на комфорт користувача. Точність вимірювання забезпечена удосконаленим процесором та електронікою. Інтелектуальна функція FUZZY LOGIC у парі з потужним компресором контролює необхідний рівень тиску у манжеті та забезпечує довговічний строк роботи.
Нагнітання повітря в манжету напівавтоматичного тонометра Gamma Semi проводиться вручну за допомогою груші, а спуск та вимірювання – автоматично. Нагнітання повітря вручну – єдина відмінність принципу роботи напівавтоматичного тонометра від автоматичного.
Характеристики Gamma Semi:
- LCD дисплей, розмір 51 х 61 мм. Великий рідкокристалічний дисплей з великими цифрами дозволяє використовувати прилад людям з поганим зором.
- IHD+ технологія – передова технологія виявлення аритмії на ранній стадії. На виявлене порушення серцебиття в процесі вимірювання вкаже індикатор "серце".
- Пам'ять на останній вимір.
- Класифікація результату виміру відповідно до норм ВООЗ. Аналіз виконаного вимірювання відповідно до норм ВООЗ відображається на рівні колірної шкали, розміщеної вздовж лівої сторони екрана. Це швидкий та якісний аналіз, що дозволяє миттєво оцінити стан користувача.
- Функція автоматичного вимкнення через 1 хвилину бездіяльності тонометра. Ця функція заощаджує заряд батареї;
- Звуковий сигнал у процесі вимірювання дублює частоту серцевих скорочень користувача, що дозволяє стежити за ритмічністю пульсу. Довгий сигнал повідомить про закінчення вимірювання.
- Прямокутна манжета, розмір 22-36 см. Еластична камера манжети розрахована на максимальний тиск – 300 мм рт. ст., довговічна. На текстильній стороні манжети нанесено рекомендації для правильної фіксації та розташування манжети на руці;
У комплекті Gamma 4Gen Semi:
- Тонометр Gamma 4Gen Semi;
- Манжета 22-36 см;
- Груша;
- Конектор;
- Елементи живлення;
- Гарантійний талон та інструкція.
Гарантійний термін – 5 років на прилад, 1 рік на манжету.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Ні |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Висота дисплея | 61 мм |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина дисплея | 51 мм |
- Ціна: 1 166 ₴




