
Ходунки для дорослих регульовані, крокуючі, складані
3 850 ₴
- В наявності
- Код: НТ-03-004
ТІЛЬКИ ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ
Ходунки регульовані, що крокують, складаються для дорослих та інвалідів. Рекомендовані для людей похилого віку, інвалідів та людей з надмірною вагою. Дозволяють людям зі складнощами у пересуванні та порушеннями координації рухів самостійно пересуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Після травм опорно-рухового апарату ходунки дозволяють здійснювати дозоване фізичне навантаження для кращої реабілітації. Регулювання висоти виробу дозволяє налаштувати ходунки із оптимальним навантаженням для спини.
Можливість легко складати та розкладати ходунки, дозволяє їх легко транспортувати та зберігати.
Довжина, мм: 470*495
Ширина, мм: 530*550
Висота, мм: 790*970
Вага, ≤ кг: 2,5
Навантаження, ≤ кг: 120
Матеріал: алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Норма-Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Регулювання ширини | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип рами ходунків | Крокуючі |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Глибина ходунків | 50 см |
| Максимальна висота | 97 см |
| Мінімальна висота | 79 см |
| Ширина верхньої частини | 55 см |
- Ціна: 3 850 ₴


