Компресорний інгалятор (небулайзер) Dr.Frei Turbo Mini — оптимальне рішення для домашнього використання!
Компактний і зручний небулайзер для дорослих і дітей. Швейцарська якість! Надійний компресор слугуватиме довгі роки!
Низький рівень шуму дає змогу проводити інгаляції, не заважаючи оточенню.
Спеціальна маска для проведення інгаляційної терапії для дітей.
Універсальна швидкість розпилення ліків.
Ефективне лікування захворювань органів дихання.
Дозволено до застосування широкий спектр лікарських препаратів, що застосовуються.
Можливість розпиляти антибактеріальні та гормональні препарати.
Оптимальний об'єм розпилювача: від 2 до 10 мл.
До комплекту небулайзера Dr.Frei Turbo Mini входять:
- компресор,
- місткість для медикаментів,
- повітряна трубка,
- загубник,
- насадка для носа (канюля),
- повітряні фільтри,
- маска дитяча,
- маска доросла,
- заслінка.
Гарантія на компресорний інгалятор небулайзер Dr.Frei Turbo Mini: 5 років.
Сервісне обслуговування ТМ Dr.Frei виробляється у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Frei |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Залишковий обсяг інгаляційного розчину | 0.85 мл |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 10 мл |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.3 мл/хв |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Середній розмір часток аерозолю | 2.6 мкм |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Вага | 1360 г |
| Комплектація | |
| Загубник | Так |
| Запасні фільтри для інгалятора | 5 шт. |
| Кількість розпилювачів | 1 шт. |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Ні |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа дитяча | Ні |
| Насадка для носа доросла | Так |
- Ціна: 2 300 ₴



