Особливості інгалятора небулайзера Dr.Frei Turbo Car для дітей компресорний
Інгаляції граючи з небулайзер для дітей у формі машинки!
Швейцарський компресорний інгалятор (небулайзер) Dr.Frei Turbo Car для дітей — лікування вашого малюка як верхніх, так і нижніх дихальних шляхів.
Червона весела машинка допоможе промити носик, шийку, бронхі та легкі.
Особливості небулайзера Dr.Frei Turbo Car:
- Низький рівень шуму дасть змогу проводити процедуру, навіть коли дитина спить.
- Можливість регулювання розміру частинок аерозолю — для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів.
- Насадка для промивання носа для очищення порожнини носа, лікування нежитю, можливе застосування хронічного риніту.
- Періодичність використання 30 хвилин. Після півгодинної перерви процедуру можна проводити знову.
Небулайзерна терапія інгалятором Dr.Frei Turbo Car для дітей дає змогу швидко доставити потрібні ліки саме до вогнища запалення завдяки функціям регулювання розміру, швидкості та повітряного потоку аерозолю.
Фізіолечення небулайзером Dr.Frei Turbo Car — ефективний метод профілактики та лікування, який можна проводити в домашніх умовах, як для малюків від народження, так і для дорослих.
Ефективно в реабілітаційний період за призначенням лікаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Frei |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Залишковий обсяг інгаляційного розчину | 0.8 мл |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 12 мл |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.2 мл/хв |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Середній розмір часток аерозолю | 3 мкм |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Комплектація | |
| Загубник | Так |
| Запасні фільтри для інгалятора | 5 шт. |
| Кількість розпилювачів | 1 шт. |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Ні |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа дитяча | Ні |
| Насадка для носа доросла | Так |
- Ціна: 1 300 ₴



