Автоматичний електронний тонометр ProMedica Superb з великим дисплеєм (80% від поверхні електронного блоку) має LED підсвічування інформації, оснащений набором функцій та можливостей для високоточного вимірювання артеріального тиску та пульсу. Тонометр призначений для використання в домашніх умовах або медпрацівниками у медичних установах. Автоматичний тонометр ProMedica Superb сертифікованио відповідно до європейських стандартів якості, пройшов необхідні клінічні дослідження.
Характеристики ProMedica Superb:
- Автоматичний тип вимірювання;
- Область вимірювання тиску – плече;
- Великий світлодіонний (LED) дисплей (90х70 мм) - дані вимірювань підсвічуються;
- Виявлення аритмії пульсу (IHB) для раннього оповіщення про можливі порушення роботи серця;
- Визначає середнє значення 3-х останніх вимірювань;
- Технологія контролю нагнітання манжети FUZZY LOGIC для комфортного та точного виміру;
- Конусна манжета 22-42 см, нейлон;
- Пам'ять на 90 вимірювань надає можливість контролю даних вимірювань у тривалому періоді. Зберігає дані 2 користувачів;
- Час та дата;
- Звуковий сигнал;
- Інформація про помилки;
- Автоматичне вимкнення;
У комплекті ProMedica Superb:
- 4 батареї тип ААА;
- мережевий адаптер;
- сумка-футляр для зберігання та перенесення;
- гарантійний талон та інструкція.
Гарантійний термін приладу– 10 років (манжета - 1 рік).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promedica |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 3 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 180 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Так |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Технологія MAM | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність виміру +/- | 3 |
- Ціна: 2 065 ₴




