Тонометр Gamma Plus - точність та надійність! Призначений для вимірювання артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах. Точність вимірювання тиску всіх тонометрів Гамма підтверджено сертифікатами якості. Тонометр має великий дисплей, що зручно для людей з поганим зором, тому що результати виміру виводяться великим шрифтом. Також у комплекті є адаптер, за допомогою якого можна виконувати вимірювання. Пам'ять збереже 90 результатів вимірів.
При виробництві тонометрів Gamma використовуються технічні рішення, які дозволяють досягти високої точності вимірювань та тривалого терміну служби.
Тонометри Gamma здобули премію "Вибір року 2021", що стало підтвердженням довіри та високої оцінки покупця!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Так |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манжети | Нейлонова |
| Точність виміру +/- | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴



