Автоматичний тонометр призначений для плечового вимірювання тиску. Ця модель має автоматичне визначення ступеня накачування манжети та індикацію стану батарей, функцію повідомлення про помилки.
Особливості
Автоматичне визначення ступеня накачування манжети (FUZZY LOGIC) Технологія визначення аритмій (технологія IHD) Автоматичне нагнітання та випуск повітря з манжети Великий дисплей Автовимикання Індикація розряду батарейок 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Вага | 360 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність виміру +/- | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096 ₴



