Стандарти і технології тонометра Rossmax X3
Rossmax X3 — автоматичний тонометр нового покоління, одна з самих передових розробок у світі. Модель має широкий функціонал і всі сучасні датчики для повного аналізу ПЕКЛО. При всьому своєму оснащенні не вимагає особливих зусиль при використанні: апарат зробить все сам після натискання однієї кнопки! Модель розроблена всесвітньо відомої швейцарської компанією, чия репутація говорить сама за себе.
Характеристики тонометра Rossmax X3
-
Прилад накачує манжету по інтелектуальній системі. Повітря в манжету нагнітається рівно стільки, скільки потрібно в конкретному випадку. Це дозволяє уникнути передавлення плеча і больових відчуттів під час процедури.
-
Унікальна технологія Real Fuzzy забезпечує вищий рівень точності вимірювань АТ. Прилад пройшов клінічні дослідження на британському та європейському протоколами BHS і ESH.
-
Чутлива манжета з запатентованої конструкції прилягає до руки максимально щільно, але не здавлює її. Універсальна, підходить для людей різної комплекції.
-
Датчик руху сигналізує про те, що під час вимірювання пацієнт ворухнувся. Навіть найменші рухи можуть спотворити результати виміру.
-
Датчик неправильної фіксації манжети допоможе тим, хто не часто використовує прилад.
-
Індикатор ризику гіпертонії попередить вас про можливу проблему зі здоров'ям. Якщо індикатор висвітлюється неодноразово, зверніться за консультацією до лікаря.
-
Детектор аритмії сигналізує про порушення серцевого ритму. Якщо ви спостерігаєте цей значок на екрані, можливо, варто звернутися до лікаря. Аритмія може бути першим симптомом серйознішого захворювання.
-
Апарат обчислює середнє значення останніх 3 вимірів. Так ви побачите більш точний результат АТ без урахування можливої похибки.
-
Тонометр запам'ятовує по 60 результатів для 2 користувачів. При кожному вимірі фіксується дата та час. Ви зможете простежити динаміку, використовуючи дані для самодіагностики або під час прийому у лікаря. Щоб апарат не запам'ятовував результати, достатньо увійти до системи у гостьовому режимі.
-
Рівень АТ висвічується на кольоровій шкалі, що відповідає класифікації ВООЗ. Прилад показує, як результат відхиляється від норми.
-
Управління приладом здійснюється лише 1 кнопкою.
Інші характеристики:
-
є тримач манжети;
-
не містить латекс.
-
великий РК-екран розміром 57x73 mm;
-
роз'єм для адаптера;
-
є можливість калібрування по тривалості життя;
-
офіційна гарантія — 5 років.
Комплектація:
-
електронний блок тонометра;
-
манжета;
-
адаптер;
-
батарейки;
-
гарантійний талон;
-
інструкція українською мовою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rossmax |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 24-40 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Висота дисплея | 73 мм |
| Годинник | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Так |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Технологія MAM | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
| Ширина дисплея | 57 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 260 г |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 138 мм |
- Ціна: 2 280 ₴



