Механический тонометр ProMedica M-20 со стетоскопом в комплекте имеет высокий класс точности, предназначен для простого измерения артериального давления. Классический тип тонометра в комплексе с высококачественными комплектующими специализирован для профессионального и личного использования. Механический тонометр ProMedica M-20 сертифицирован в соответствии с европейскими стандартами качества и прошел необходимые клинические исследования.
Огляд характеристик механічного тонометра ProMedica M-20
Якщо ви хочете досягти максимальної точності вимірювання, але шукаєте прилад з меншою вартістю порівняно з автоматичними пристроями, то механічний тонометр ProMedica M-20 зі стетоскопом у комплекті – найкраще рішення. Це обладнання високого класу точності, яке розроблене для спрощення процесу вимірювання артеріального тиску.
У нас ви можете придбати онлайн з доставкою цей тип тонометра. Модель ProMedica M-20 пройшла клінічні випробування, а також має відповідну сертифікацію за стандартами Європи.
Представлений тонометр поставляється у наступній комплектації:
- манометр для вимірювання АТ;
- стетоскоп (він не інтегрований у манжету та його потрібно буде самостійно прикладати до згину ліктя);
- нейлонова манжета розміром 22-36 см, яка має фіксуюче металеве кільце;
- груша (нагнітач повітря) із механічним клапаном;
- чохол для зберігання медичного приладу;
- інструкція;
- гарантійний талон (термін гарантійного обслуговування від виробника складає 24 місяці).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Швейцария |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дорожный футляр | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 300 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 22-36 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Тип тонометра | Механический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дополнительные характеристики механических тонометров | |
| Клапан травления | Металлический, Игольчатый |
| Комплектация стетоскопом | Стетоскоп не встроенный |
| Нагнетатель (груша) | Не совмещенный с манометром |
- Цена: 755 ₴





